Naše další projekty:

Vítejte na stránkách MLÉKO DO ŠKOL - Bohušovická mlékárna, a.s. článek

Děkujeme všem školám za důvěru, které si velmi vážíme, a také za výbornou spolupráci v předchozích letech s o.p.s. LAKTEA a nově s Bohušovickou mlékárnou, a.s., a  ACCOM Czech, a.s.
Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci.

Máte-li zájem o spolupráci ve školním roce 2024/2025tzn. uzavření nové smlouvy, návštěvu obchodního zástupce apod., prosíme, kontaktujte nás co nejdříve na skolni.projekty@accom.cz, mlekodoskol@bohusovickamlekarna.cz.  Děkujeme.

DÁRKY PRO PRVŇÁKY - pro školy, které s námi mají uzavřenou smovu na dodávky mléka či ovoce, jsme opět jako poděkování připravili akci svačinové krabičky pro prvňáky. 
Prosíme Vás, abyste nám co nejdříve sdělili mailem na skolni.projekty@accom.cz, kolik prvňáčků bude do Vaší školy nastupovat v září 2024. Do zprávy, prosím, uveďte IČ školy popř. číslo odběratele, děkujeme.
Rozvoz sv. krabiček bude probíhat v posledním prázdninovém týdnu (26.8.-1.9.2024), dle počtu žáků, který jste nám nahlásili, viz Schránka školy. Pokud budete potřebovat další kabičky pro nově přihlášené žáky, kontaktujte nás, bude-li to možné zajistíme jejich dodání.

NEDOTOVANÉ VÝROBKY - MŮŽETE OBJEDNÁVAT přímo ve Schránce školy - záložka Nedotované. Přehled nedotovaných výrobků naleznete i v záložce NABÍDKA - info o produktech. Nabídka bude postupně rozšířena a aktualizována dle skladových zásob.

AKCE (pro zvětšení rozklikněte):

     

SCHRÁNKY ŠKOL .... Nemáte-li přístupové údaje, prosím, kontaktujte nás na skolni.projekty@accom.cz.

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE - dle oznámení Státního zemědělského intervenčního fondu vydaném na základě vyjádření Ministerstva zemědělství ze dne 30.8.2022, došlo k

 • zúžení cílové skupiny na žáky I. stupně základních škol,
  včetně přípravných tříd ZŠ nebo přípravného stupně základních speciálních škol

  platí i pro školní rok 2023 / 2024
 • LIMITY NA ŠKOLNÍ ROK 2023 / 2024 byly stanoveny ve výši:
  Mléko do škol ... 257,70 Kč (původně 254,20 Kč),  včetně DPH / školní rok / žák
  (ve šk. roce 2022/2023 byl limit 231,- Kč, 2021/2022 byl limit 321,80 Kč)
  Ovoce a zelenina do škol ... 220,90 Kč (původně 219,40 Kč), včetně DPH / školní rok / žák
  (ve šk. roce 2022/2023 byl lmit 208,80 Kč, 2021/2022 byl limit 281,60 Kč) 

 • Přihlášky na školní rok 2023 / 2024 byla uzavřeny, nyní je možné se přihlásit do projektu Mléko do škol popř. Ovoce a zelenina do škol až na další školní rok 2024/2025.
   


Portál farmáře - pokud jste jej dosud nevyužívali, popř. jste zapomněli heslo apod., kontaktujte prosím Service Desk na tel.:  222 871 871 nebo pište na servicedesk@szif.cz. Zde Vám poradí či zřídí přístup, ničeho se neobávejte, obsluha portálu je intuitivní a jistě Vám to usnadní práci s potvrzováním potřebných dokladů.

Informace o závozech v jednotlivých týdnech zasíláme do škol mailem.
(Nedostáváte naše maily? Kontaktujte nás, rádi přidáme do dtb další mailové adresy Vaší školy).

ZMĚNY POČTU ŽÁKŮ ve Vaší škole nám, prosím, oznamte prostřednictvím Schránky školy nebo mailem, děkujeme.

NEDOTOVANÉ VÝROBKY - např. ochucené mléko, jogurty, Sýr a křup, nápoje, apod., můžete objednávat přímo ve Schránce školy, záložka Nedotované. Výrobky jsou přehledně označeny, zda splňují tzv. Pamlskovou vyhlášku, popř. zda jsou určeny pro zaměstnance školy.
Nemáte-li přístupové údaje, kontaktujte nás. Zboží Vám bude dodáno do školy společně se standardním závozem mléka či ovoce, nebo lze za stanovených podmínek sjednat samostatný závoz, viz Schránka školy.

OCHUCENÉ MLÉKO lze objednávat ve školním roce 2023/2024 stále pouze jako NEdotované.

 


<= =>
BOHUŠOVICKÁ MLÉKÁRNA Tetra Pak Hortim EKOFRUKT SLANÝ LINEA NIVNICE - HELLO
POEX MASPEX Potravinářská komora ČR Česká technologická platforma pro potraviny CHOCEŇSKÁ MLÉKÁRNA